Ohlasy

STELLARIS 2021

„Na Fajtfestu by chtěl hrát každý.“ Tuhle větu jsem slýchala ze všech stran ještě dřív, než jsme měli potvrzenou účast. A já k ní nemůžu dodat nic jiného, než že je to naprostá pravda. Splněný sen, nezapomenutelná atmosféra, nádherné prostředí Fajtova kopce, perfektní stage crew a celá organizace zaštiťovaná Tomášem Bobem Fleckem. Pro STELL/\RIS to byla obrovská příležitost, za kterou jsme nesmírně vděční, stejně jako jsme vděční celé Fajtfest family za to, jak nás mezi sebe přijala a za všechen pozitivní feedback, co jsme od Vás dostali. Mockrát vám všem děkujeme a těšíme se na další ročníky!

MERESIEW 2021

Fajtfest je dnes již fenomén evropského formátu a kdo tam někdy byl ví o čem mluvím. Bob s celým týmem každý ročník posunou o level výš. Což prokázal letošní ročník, pro kulturu v nelehké době. Největší devízou Fajtfestu je rodinná atmosféra, pohoda na každém kroku, skvělý lidi a nádherný holky ???? My jsme po dvou koncertech ve stanu (na Rumele a loni na Help Party) dostali prostor na velkém Fajtfestu. Byl to náš druhý koncert v nové sestavě a neskutečně jsem si to užili. Díky moc ještě jednou za parádní víkend, díky za parádní Fajtfest 2021, díky Bobovi a celému týmu FF Crew, díky všem fans, zvukařům, osvětlovačům, klukům co v neuvěřitelném tempu pomáhali všem kapelám s cajkama na stage až se z nich kouřilo a díky i těm co nás krmili a podali drink, když se žízeň ozvala. A ta se ozvala často. ???? Budeme se na Fajtfest vracet vždy rádi ať jako kapela či jako fans. Marthas

MARKED AS AN ENEMY 2021

Radek: Tohle byl můj první ročník FajtFestu a jsem neskutečně rád, že jsem ho mohl navštívit zejména z pozice kapely. Celý tři dny byly nabušený skvělejma kapelama a výbornou atmosférou. Poznal jsem spoustu novejch lidí a to přesně rezonuje s tím, jak moc přátelská atmosféra na kopci vládne. Moc mě potěšilo, jak celej festival šlape jako po másle a je za tím vidět hromada tvrdý práce Boba a celýho FajtFest týmu, kterýmu za celou organizaci patří hluboká poklona. Tohle rozhodně nebyl můj poslední ročník a za celou kapelu přeju FajtFestu nekonečný množství takhle skvěle zmáknutýho festivalu. Za MAAE dík!

MOMENTS 2021

„Na Fajtfestu jsme se skvěle bavili. Skvělá pohostinnost, organizace na úrovni největších festivalu a úžasné publikum! O Fajtfest jsme slyšeli spoustu dobrých věcí a musím říct, že všechna naše očekávání jsou zcela splněna. Byla to dlouhá doba protože jsme hráli naši poslední živou show a nedokázali jsme si představit lepší způsob, jak se vrátit na jeviště a do davu.“

WICTIMS 2021

Kdo nezažil Fajtfest, nikdy neuvěří a my ho přátelé, zažili !!! Fajtfest je známka perfektní organizace celého týmu pod křídly Tomáše Bob Fleka, který se ještě k tomu nachází v tak hezké lokalitě na vrcholku Fajtova kopce. Bylo nám ohromnou ctí se opět postavit na stage a užít si tu úžasnou atmosféru. S čistým svědomím můžeme říct, že to pro nás byla jednoznačně jedna z nejůžasnějších show jakou jsme za svou kariéru odehráli a to nejen díky profi-friendly přístupu FF crew a špičkovému zvuku, ale hlavně díky všem lidem co si přijeli užít festival!!! Všichni do jedno byli prostě neuvěřitelní, teď už víme co znamená, když se řekne "Fajtfest je rodina" Děkujeme za krásné vzpomínky, které nám už nikdo nevezme ❤️  ... Hospi z Wictims

JINJER 2021

Je známo, že si Jinjer užívají přímý kontakt s fans a tohle vám Tati vzkazuje. "Ahoj, tady je Tatiana z Jinjer, jsme moc šťastní, že jsme se mohli znovu účastnit fajtfestu už potřetí. Zajisté je pro nás druhým domovem. Opravdu jsme si užili show, vás pod pódiem i to jak bylo o nás postaráno během celého festivalu. Čekáme až se sem zase vrátíme. Moc děkujeme a uvidíme se".

GHOSTKID 2021

Sushi: Díky, že jste nás měli, byl to pro nás první koncert vůbec. Takže to byl opravdu speciální moment, být zpět na fajtfestu. Jsem opravdu rád, že jsem tě zase viděl. Díky za veškerou péči, kterou jste nám věnovali a které si neskutečně ceníme. Opatrujte se, zůstaňte zdraví a doufám, že vás příště uvidíme. Díky!!

PALEFACE 2021

Hey lidi, tady je Yannik z Paleface, díky moc za skvělý koncert a lokaci a festival, kde vše bylo skvělé a ohromně jsme si to užili. A těšíme se až si tady znova zahrajeme. Díky moc.

DISTANT 2021

Ahoj, tady je Distant, díky moc za festival. Opravdu jsme si ho užili a catering a péče o nás byla opravdu úžasná. Vrátili jsme se sem do neděle, protože je to tady opravdu šílené. Děkujeme

EKTOMORF 2021

Ektomorf: Děkujeme za pozvání na festival. Byl absolutně úžasný, vše bylo skvělé, především catering, péče o nás, lidé kolem. Všichni byli zkrátka fantasticky úžasní. Díky moc a doufám, že se uvidíme příští rok anebo ten následující. A co uděláme? Killer show pro vás ????