Ohlasy

DIETH 2023

DIETH2023Na Fajtfestu jsme se měli opravdu skvěle, zvláště musíme vyzdvihnout pohostinství a spolupráci s crew. Cítili jsme se opravdu dobře. Speciálně chceme poděkovat Patrik Hofferik za skvělý přístup a spolupráci s námi. Opravdu jsme si to užili!

CRIPPLED FINGERS 2023

CRIPPLEDFINGERS2023Kopec ve VelMezu byl pro nás další meta, pro kterou jsme si šli skoro přes mrtvoly. Kapela, která dostane prostor si tady zahrát, si nejenom přičuchne k tomu, jaký to je hrát a mít servis na evropský úrovni, ale taky odjede s nemalým počtem novejch fans.
Jsme rádi, že jsme mohli bejt součástí věci, která se neustále vyvíjí a zastává podobný názory na věci kolem nás.
Naservírovali jsme do vás to nejlepší, co jsme měli po ruce - novou tvorbu. To nás utvrdilo v tom, že až to vydáme, tak to bude hodně velký. Jakože HODNĚ velký.
Věříme, že se nevidíme naposledy!

POLAR 2023

POLAR2023"Opravdu jsme si užili každou sekundu našeho pobytu. Bylo úžasné pro vás hrát a vidět vaši neustálou podporu.
Nemůžeme se dočkat, až se vrátíme!!!

GAEREA 2023

gaerea2023Chceme vám poděkovat za tak dobrou péči o nás! Pro nás to byla jedna z nejlepších show, festival jsme milovali a jsme velmi vděční za skvělou pohostinnost. Také vám ještě jednou děkujeme, že jste akceptovali změny letů na poslední chvíli, velmi si toho vážíme.

Děkujeme!

HEAD2DOWN 2023

HEAD2DOWN2023FAJTFEST znamená pre HEAD2DOWN najväčší odrazový mostík. Dvere na českú scénu nám práve otvorila spolupráca s Fajtfestom a kapelami, s ktorými sme sa zoznámili práve na kopci, či už Sunset Trail, The Switch, Shatter, Hazydecay, Overhype a mnoho ďalších. Takže naša vďačnosť Fajtfestu je bezbrehá. Už len to, že sme dostali možnosť vyliezť na ten obrovský stage v piatok o jednej bol pre nás záväzok, ktorý sme (dúfame) splnili. Ďalšia obrovská dôvera v nás prišla s ponukou odohrať Fajtfest v Holandsku v novembri. To sú tak obrovské veci pre tak malú kapelu ako sme my, že sa to nedá opísať. Či zaslúžene či nie, to je už na organizačnom tíme, ak by nás tam nechceli tak tam nie sme - logika ???? . Úprimne sa chceme poďakovať ešte raz každému fanúšikovi za priazeň a podporu, celému úžasnému tímu Fajtfest crew a technickému tímu od Izaga. Tento rok bol pre všetkých účinkujúcich ten najdokonalejší, pretože pre účinkujúcich bolo vyhradené VIP parkovisko a VIP stan kde sme malý celý deň pripravený catering. To bol úžasný a profesionálny krok, s akým sme sa ešte nestretli. My dúfame, že Fajtfest bude rásť ďalej, pretože ich rast je rok od roku viditeľný. Držíme palce a my sa budeme snažiť robiť Fajtfestu len dobré meno a podporovať ich v každom smere.

ZARDONIC 2023

zardonic2023Tady DJ Zardonic! Musím Vám říct, že tohle byla jedna z nejlepších a nejbláznivějších show mého života. Opravdu jsem nečekal takovou reakci od všech lidí. Všichni byli spokojeni s mojim setem, já byl spokojený s festivalem. Organizace, atmosféra, všichni byli skvělí. Opravdu nemám co bych vytkl. Jedině snad to, že jsem nemohl zůstat déle, ale doufám, že vám to budu moct vynahradit příště. Takže děkuji že jste mě tu měli Fajtfeste.

SINIZTER 2023

sinizter2023Fajtfest byl absolutně úžasný. Opravdu jsem si užil svůj daný čas tady a všechna čest Bobovi, že mne domluvil na tenhle festival. Opravdu to bylo lepší než jsem očekával, dav byl absolutně skvělý a divoký pro mne i pro trap metal jako takový. Jo, opravdu jsem si to užil.

ATTILA 2023

attila2023Fajtfest úžasný. Velice dobře jste se o nás starali. Show byla úžasná, znělo to skvěle, vypadalo to skvěle a dav byl skvělý. Prostředí je nádherný. Jsme velmi vděční, že jsme tady byli a měli příležitost se zůčastnit. Byli jsme překvapeni. Byli jsme na opravdu spoustu festivalech a chci říct, že všichni na festivalech jsou vždy vstřícní a starají se o nás, ale tenhle byl opravdu výjimečný. Měli jsme problémy s naší dodávkou, která se pokazila a kluci z Fajtfestu se o všechno postarali. Bylo to úžasné. Rozhodně bych se rád vrátil příští léto.

LIONHEART 2022

DSC 7145Ahoj tady Big Boy a Nick z Lionheart. Chceme říct, že jsme si nemohli vybrat lepší zakončení naší tour, než hraní na Fajtfestu. Byla to skvělá zkušenost a super strávený čas. Přesně takto jsme si to představovali. Děkujeme moc, že jste nás pozvali. Nemůžeme se dočkat až budeme zpět na kopci!

ZULU 2022

DSC 2978Děkujeme, že jste nás pozvali! Bylo to naprosto super. Diváci byli tak super, až nám připomněli dobu, když jsme hráli ještě na škole! Bylo to naprosto úžasný. Celá crew byla super a byla to opravdu pro nás dobrá zkušenost. Děkujeme.