Aktuality

POSLEDNÍ VSTUPENKY ZA 2600 CZK

zmena ceny 3

NEW DAILY SHEDULE

FAJTFEST PROGRAM 2024

Teď potěšíme všechny moshery!

Harm’s Way, přímočará hardcorová kapela z Chicaga. Je nejméně deset důvodů, proč se postavit do fronty na jednu z nejlepších a nejdivočejších živých vystoupení na planetě. Tam, mezi širokými úsměvy, mávajícími pažemi či high kicky, svět uvidí, jak jedinečná a neobvyklá je tahle kapela a jak ryzí je jejich přístup k hudbě a samotné show. Člověk má občas pocit, že rytmicky připomíná kapely jako Mesguggah. Převládajícím prvkem však zůstávají kořeny groove a hardcoru. Pulzuje v tom zářivá energie, která vám nedovolí ani vteřinu vydechnout – a je to zatraceně úžasné. Pátek 5.7. budou potřeba kvalitní chrániče a velká odvaha. Bestie Harm’s Way se blíží!

Black Sonic Pearls je mezinárodní alternativní moderní rock-metalová kapela, která vznikla koncem roku 2020. BSP se inspiruji vším od seattleské grungové scény 90. let po alternativní metal. Debutové album kapely "Sonixomnia" vytvořené s 8násobným držitelem Grammy, americkým producentem Michaelem H. Brauerem, vyšlo 23. února! Hned poté se kapela připojila ke SLASH na jeho asijském turné k propagaci desky a na několika svých letních vystoupeních zahájí FIVE FINGER DEATH PUNCH! Věříme, že bude skvělým oživením pátečního line-up.

Připravili jsme opět jednu exkluzivní záležitost i premiéru z CZ core scény! Razor Wire je DIY projekt Matta Yakeshe a Vojty Římal. Jedinej cíl tohohle projektu je to, aby pod stagí byl v moshpitu extrémní bordel. S debutový Epkem, kde najdete tvrdý a řezaný riffy doplněný o vokály, ve kterých Vojta používá rapové prvky, se jdou utkat o titul těžký váhy corový scény" Na Kopci budou jako doma!

hrmsw

Prišla nám velmi smutná zpráva a věříme ve vaši podporu!

Dorazila k nám opravdu velmi špatná zpráva ze San Diega.

P.O.D. jsou nuceni zrušit celou svoji evropskou tour… Důvody? Údajně velké problémy s transportem (zřejmě tourbus) a další důvody, které blíže nespecifikovali. Možná si asi dokážete představit, co teď cítíme a v jak složité situaci se nacházíme. Věříme ale ve Fajtfest Family a že nám pomůžete co nejdříve nahoru. Co dál? Tato zpráva přišla velmi pozdě, jelikož všechny tour adekvátních zámořských kapel jsou už naplánované a zveřejněné na letošní léto, a vlastně i těch větších evropských. To znamená, že podobně velkou kapelu není možné na letošní Fajtfest už dostat. Lineup na letošní Fajtfest tak ještě doplníme o 2-3 jména. Jako tým věříme, že náš lineup je natolik silný, že to na chod festivalu a váš zážitek z něj nebude mít vliv… Kapely jako While She Sleeps, Sick of it All, Better Lovers, Alpha Wolf, Unearth nebo Erra by byli bezpochyby headlinery na všech předchozích ročnících. Samozřejmě cítíme i závazek vůči vám a pokud jste zakoupili jednodenní páteční vstupenku pouze kvůli P.O.D., tak ji bude možno v určitý časový rámec refundovat (počítáme do měsíce). Budeme brzy informovat. Avšak i přesto doufáme a věříe, že si vstupenky necháte, dojdete a tím nás podpoříte. Tahle zpráva je pro nás velice zdrcující, ale máme obrovskou chuť i sílu udělat Fajtfest 2024 tím nejlepším co kdy byl a lineup nám k tomu stále velice napomáhá! Buďte prosím s námi a ještě jednou obrovská omluva od nás i z tábora P.O.D. Děkujeme!

pod

ZMĚNA CENY OD 1.5.!

From May 1 for 2,600 crowns/ 103€
Children up to 15 years free of charge when accompanied by parents.
16-17 years old - 50 % off the price. Sale only on site with ID.
 

JEDNODENNÍ VSTUPENKY / ONE-DAY TICKETS

Na každý den festivalu jsme právě uvolnili 200 lupenů, které budou rychle pryč. Nemůžeš jet na celý FAJTFEST, ale nechceš si nechat ujít svojí oblíbenou kapelu? Neváhej a běž si pro lístek sem:

https://tickets.nfctron.com/event/tomas-fleck/fajtfest-2024/cart

We have just added 200 one-day tickets for each day of the festival, which will be sold fast. Can't make it to the whole FAJTFEST but don't want to miss your favourite band? Don't hesitate and get your ticket here: IMG 0073

https://tickets.nfctron.com/en/event/tomas-fleck/fajtfest-2024/cart

IMG 0074

IMG 0073

IMG 0072

DENNÍ PROGRAM

img

Pionýři metalcoru!

I tak můžeme třeba nazývat kapelu z Bostonu Unearth, která se zformovala na konci devadesátých let a jako jedna z prvních vedle Killswitch Engage tento subžánr zpopularizovala a šířila jeho celosvětovou slávu. Roky běžely, štafetu převzali jiní, ale Unearth stále v metalcorovém rybníčku poctivě čeřili vodu. Ale Unearth jsou sotva stagnující entitou. Pětice hudebníků neusíná na vavřínech, ani se neodmítá měnit s dobou. Viděli spoustu kapel, jak se snaží měnit jen proto aby se zalíbily a postupně vyhořely. Unearth letos sfouknou 27 svíček, protože, jak jejich název eufemisticky napovídá, neustále kopají do čerstvé půdy. Nečekejte žádné pozéry, pečlivě upravené vlasy nebo módu z magazínu The Rake, ale tady jde pouze o ryzí hudbu a lásku k ní! Myslíme, že skvěle padnou do sobotního večerního line-up po boku Better Lovers, Black bomb A či Grove Street. Co myslíte?

unearth2024