1. Úvodní stránka
  2. News
  3. WORKSHOP s absolutní hardcore legendou!

WORKSHOP s absolutní hardcore legendou!

CZ - WORKSHOP s absolutní hardcore legendou!

Tohle bude velmi speciální pro Fajtfest Family a hardcore komunitu na Fajtestu, protože půjde o workshop s jedním z headlinerů festivalu a totální NYHC legendou Petem Kollerem (kytara) ze Sick Of It All! Na co se můžete těšit?

Měl by představit svojí kytaru, ale i mluvit například o procesu skládání či cvičení. Určitě dojde i na hardcore scénu, turné a třeba se dozvíme, jak to bylo opravdu z wall of death a proč nedrží patent. Nakonec  samozřejmě dojde i na vaše dotazy.

Sick Of It All - musíme je obdivovat za jejich zdravou mysl i pozitivní vystupování směrem k fans. Jsou vzory pro několik generací!

Workshop je zdarma! Kapacita bude omezena!

Zájemci pište na  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  

Datum 4.7.2024
Čas 19:30
Místo Monster Energy zone

 

EN - WORKSHOP with an absolute hardcore legend!

This is going to be very special for Fajtfest Family and the hardcore community at Fajtest, because it will be a workshop with one of the headliners of the festival and total NYHC legend Pete Koller (guitar) from SICK OF IT ALL! What can you look forward to?

He should present his guitar, but also talk about the process of composing or practicing, for example. He'll be also talking about hardcore scene, touring and maybe we'll get to know what it was really like from Wall Of Death and why they don't keep the patent. In the end, of course, there will be time for your questions.

Sick Of It All - we have to admire them for their healthy mind and positive attitude towards the fans. They are role models for several generations!

The workshop is free! Capacity will be limited.

If interested, please email  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Date 4.7.2024
Time 19:30
Monster zone location

 

IMG 1170