1. Úvodní stránka
  2. News
  3. Podzimní line-upové hody s Fajtfestem

Podzimní line-upové hody s Fajtfestem

Začátek podzimu obvykle patří různým slavnostem a hodům. Na Fajtově kopci se ovšem dějí tyhle hody neustále, takže nemůžeme stát stranou. Fajtfest nebude stát v koutě a tak příváží další trojici, kterou společně v létě bouřlivě přivítáme.

Po dlouhých letech se do Česka vrací hvězdní BORN OF OSIRIS, Illinoiská progresivní metalová kapela a na co se můžete těšit? Na výborné vokály, technicky složité muzikantství i rytmické sekce a epické melodie. Album z roku 2009 pomohl kvintetu z Illinois zrodit vlastní subžánr progresivního metalu.

born of osiris 2023

Oblíbenci domácího publika POLAR dorazí s novým albem (vychází v lednu) a už teď můžeme ochutnat čtyři skvělé singly. Moshpit bude opět intenzivní. Ostatně však už víte, rádi se k nám na kopec vrací.

polar 2023

A velkou šanci upoutat dostane také skandinávský objev THROWN,  kteří účinně mísí intenzivní a drtivé kytary s chytlavými, ale agresivními vokálními rytmy. Bez varování chtějí dominovat s jejich moderním pojetím tvrdé hudby. Jeden z aspirantu na objev Fajtfestu 2023!

thrown 2023

 

Slavte tyto dary a nakupujte vstupenky za stále velmi příznivou cenu!