1. Úvodní stránka
  2. News
  3. posledních 300 vstupenek

posledních 300 vstupenek

400Kapacita návštěvníků na kulturních akcích je ode dneška (8. června) zvýšena na 2000. Od 14. června pak bude kapacita venku už bez omezení, avšak areál FAJTFESTU má svoji maximální kapacitu a nechceme vás tam narvat k prasknutí. I přesto, že zájem o festival je enormní. Rozhodli jsme se tedy uvolnit ještě posledních 300 vstupenek v předprodeji. Stále však bude pro návštěvníky platit nutnost prokázat se buď certifikátem o očkování, negativním testem, či dokladem o prodělání nemoci covid-19. 

Info k prodeji vstupenek: každý návštěvník, který si kupuje vstupenku přes NFCtron Pass si může rovnou dobít kredit. Při vstupu do areálu ukáže na bráně QR kód v NFCtron Pass a vůbec se nezastavuje na dobíjení. Ke vstupence a kreditu si můžete přikoupit merch, který si pomoci QR kódu vyzvednete přímo na akci. Všichni, kteří mají již zakoupenou vstupenku v NFCtron Pass si po přihlášení mohou před akcí dobít kredit také.

NFCtron usnadňuje placení, při kterém nemusíte vy ani prodejce hledat drobné a čekat na vrácení. O své aktuální útratě a zůstatku na čipu máte přehled přímo v mobilu. Po akci si zbylý zůstatek vrátíte na bankovní účet bez omezení a zdarma do 14 dní od skončení akce. Žádné registrace, žádné přihlášení.

KOUPIT VSTUPENKU ZDE