1. Úvodní stránka
  2. News
  3. FAJTFEST 2021

FAJTFEST 2021

ff21 posterKopec nepadnul! FAJTFEST 2021 se uskuteční 8.7. - 10.7 2021. "EVROPSKÁ EDICE" se hlásí o svoji pozornost!

Překlopit celý ročník na rok 2022 bylo nejjednodušší řešení, ale byla v nás naděje, že festival za zmírněných pandemických podmínek může proběhnout. Věděli jsme už od konce loňského roku, že zámořské kapely se určitě nezůčastní. Tímto nám odpadli všichni headlineři! Bylo to několik měsíců přesvědčování evropských kapel. Velké vyjednávání, abychom na kopec dostali "velké jména scény". Myslíme, že tento letošní FAJTFEST line-up, jen těžko uvidíte jinde (termín první půlky července).  Kapely DECAPITATED, BLEED FROM WITHIN nebo Sushiho GHOSTKID by sebrali hlavní hrací sloty i kdyby žádný covid nebyl. Velký prostor dostane logicky i domácí core scéna. Bude to asi naposledy, co bude takovéto velké zastoupení tuzemských band. V následujících ročnících se už bude jednat spíše o jednotky, protože možnosti a trend, kudy se chceme ubírat jsou jasně stanovené. Doufáme, že snahu oceníte a všichni si to na kopci řádně vychutnáte! Tou největší motivací a motorem "toto" akci udělat jste právě Vy, co čtete tyto řádky! Nejedná se o žádnou "mini edici", ale regulérní fest! ZDE naleznete seznam všech kapel.

Jak to bude s lístky? Máme pro Vás tyto dvě možnosti.

1. Ponecháte si zakoupenou vstupenku z  drivejšího předprodeje (tištěná) a použijete ji u vstupu na tuto evropskou edici. Tímto festival podpoříte nejvíce. Předem děkujeme za každý ponechaný lístek!

2. Možnost vrátit vstupenku (nejpozději však do 30.6.2021). Informace dostanete na mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Žádné vstupenky se už na další ročník 2022 převádět nebudou!

V tuto chvíli uvolňujeme nově pouze 400 kusů lístků. Podle počtu vracených vstupenek a pandemické situace, budeme uvolňovat další. Nebo také nebudeme. 

Záleží vše jen na Tobě! Chceš se zůčastnit této reinkarnace metalu? Bude určitě důležitá i tvá rychlost rekce v objednání lupení. Objednávky ZDE nebo osobní předání ve VM.

"Z hrobu vykopaná" FAJTFEST CREW